loading

मेष – ARIES

  • Home
  • Blog
  • मेष – ARIES
arits-svg

चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ

२१ सोमवार

मेष राशिलाई असार महिना निकै उत्साहवर्द्धक रहनेछ। लामो समयदेखि रोकिएका काम सम्पादन हुनेछन्। पेसा–व्यवसायमा मनग्य फाइदा हुनेछ। उद्योग–धन्दामा हातहाल्ने समय छ। नोकरी तथा राजनीति गर्नेहरूलाई विशेष अवसर प्राप्त हुनेछ। चुनौतीका पहाड चिर्ने आँट जाग्नेछ। शत्रु र रोगबाट पनि छुटकारा पाइएला। सुखदुःखमा साथ दिनेहरू प्रशस्तै भेटिनेछन्। आस मारेको काम बन्नाले उत्साह जाग्नेछ। महिनाकाे उत्तरार्धमा पारिवारिक समस्या सुल्झनेछन्। समुदायको हक हितको संरक्षण गर्दै धेरैको भलाइ हुने काम गर्न सकिनेछ। गरेका कामबाट राम्राे लाभ उठाउन सकिनेछ। भाैतिक स्राेत–साधन जुट्नेछन्। मिहिनेतले नाम, दाम र इनाम हासिल गर्न सकिनेछ।

Posted in Yearly Horoscope

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X