loading

मीन – PISCES

  • Home
  • Blog
  • मीन – PISCES
pisces-svg

२१ सोमवार

दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि

अरूको उक्साहटमा लाग्नाले बेफाइदा हुनेछ। सम्भावना अध्ययन नगरी ठूलो काम आँट गर्दा दु:ख पाइनेछ। चुनौतीपूर्ण परिस्थितिले व्यवहार अस्थिरतातर्फ मोडिन सक्छ। खर्चिलाे र महत्त्वाकांक्षी कामले आर्थिक जाेखिम निम्त्याउने, परिवारमा असमझदारी बढ्ने र घर–जग्गा वा स्थायी सम्पत्तिमा विवाद आउने ग्रहयोग छ। थालेकाे काम बीचमा अड्किन सक्छ। समयमा जिम्मेवारी पूरा नहुन सक्छ। तापनि सत्पात्रको संगतले व्यवहारमा सुधार हुनेछ। व्यापारमा सामान्य फाइदा हुनेछ। कृषि र पशुपालनमा नयाँखाले समस्या आउन सक्छन्। स्वास्थ्य कमजोर हुनेहरूलाई छाती, फोक्सो तथा दमको समस्या बढ्न सक्छ। नयाँ काम थाल्न केही समय प्रतीक्षा गर्नुहोला।

Posted in Yearly Horoscope

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X