loading

मकर – CAPRICORN

  • Home
  • Blog
  • मकर – CAPRICORN
download-svg

२१ सोमवार

भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि

रोकिएका काम बन्नाले उत्साह जाग्नेछ। भविष्यका लागि विशेष काममा जग बसाउन सकिनेछ। शत्रु र रोगमाथि विजय प्राप्त हुनेछ। विवाद तथा द्वन्द्व सम्झौतामा टुंगिनेछ। आर्थिक समस्या सुल्झनुका साथै भौतिक साधनहरू जुटाउन सकिनेछ। पेसा–व्यवसायमा मनग्य फाइदा हुनेछ। सेयर लगानी, किनबेच तथा साझेदारीमा पनि सामान्य फाइदै हुनेछ। धन आर्जनका नयाँ स्रोत प्राप्त हुनेछन्। यसअघि राेकिएका काम पनि सम्पादन हुनेछन्। हिम्मत गर्दा दिगो काममा जग बसाउने समय छ। परिश्रम गर्नेहरूलाई सम्भावनाका बाटाहरू प्रशस्त फेला पर्नेछन्। सहयोगीहरूलाई समेट्न नसक्दा उत्तरार्धमा समस्या आउला। प्रेमको बन्धन समेत कमजोर हुनेछ।

Posted in Monthly Horoscope

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X