loading

कुम्भ – AQUARIUS

  • Home
  • Blog
  • कुम्भ – AQUARIUS
aquarius-svg

२१ सोमवार

गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द

अवसरका लागि निकै दौडधुप गर्नुपर्ला। पेटकाे गडबडी तथा मौसमी समस्याले स्वास्थ्य कमजाेर रहनेछ। अध्ययन र पेसा–व्यवसायमा सक्रियतापूर्वक जुट्न नसकिएला। महत्त्वाकांक्षी काममा स्वास्थ्य र वैधानिक व्यवस्था विचार गरेर मात्र प्रयत्न गर्नुहोला। समस्या दर्साउँदा शुभचिन्तकहरूले साथ दिनेछन् र दोहोर्याएर प्रयत्न गर्दा अड्किएका काम सम्पादन हुनेछन्। परिश्रम गर्नेहरूलाई सम्भावनाका बाटाहरू पनि प्रशस्त फेला पर्नेछन्। गुरुजनको प्रेरणाले हौसला र उपलब्धि प्राप्त हुनेछ। प्रयत्न गर्दा यात्राको अवसर प्राप्त हुनेछ। परोपकारी कामले सामाजिक प्रतिष्ठा दिलाउनेछ। व्यापारमा सामान्य लाभ हुनेछ। मिहिनेतले स्वरोजगार बन्न सफल भइनेछ।

Posted in Daily Horoscope

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X